o nas

 

Biuro Rachunkowe -księgowe TAX istnieje od 2006 roku. Zostało założone na potrzeby prowadzenia ksiąg rachunkowych podmiotu z branży kosmetycznej, które od małej garażowej spółki rozwinęło się w prężnie działającą markę kosmetyków początkowo aptecznych, a  z czasem drogeteryjnych. Następnie do właścicielki biura zaczęli przychodzić kolejni klienci  z polecenia, ale już z zupełnie innych branż. Efektem tego łańcucha zdarzeń była praca dla firm z sektora budowlanego, a także obsługujących go dostawców, prawników i informatyków,  Przez lata portfel klientów biura poszerzył się kilkukrotnie. Zwiększył się też zakres obsługi klientów o współpracę z  ich działami controlingu i audytorami.

Biuro Rachunkowe TAX tworzą  wykwalifikowane, zaangażowane i rzetelne księgowe  z  profesjonalnym podejściem do zawodu i klienta. Justyna, Sonia, Monika i Antonina wraz z stojącą na froncie właścicielką dbają o rozliczenia fiskalne swoich klientów, służą pomocą i doradztwem w kwestiach podatkowych, i kadrowych.

 

 

Nasza misja:

WAŻNY JEST KAŻDY KLIENT I JEGO POTRZEBY ZARÓWNO W ZAKRESIE ROZLICZEŃ PODATKOWYCH JAK I  INFORMACJI  ZARZĄDCZEJ NIEZBĘDNEJ DO WYBORU OPTYMALNEJ FORMY PROWADZENIA BIZNESU.

 

 

Ponadto na życzenie klienta:

– współpracujemy z prawnikami przy tworzeniu umów oraz w procesach windykacyjnych,

– współpracujemy z podmiotami pozyskującymi fundusze unijne i pomagamy w ich rozliczeniach,

– pracujemy na programach i serwerach klienta,

– odbieramy osobiście dokumenty,

Bożena Chyła

Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego, ukończyła studia magisterskie o specjalności Rachunkowość. Posiada 20 letnie doświadczenie w pracy w zawodzie księgowego, w tym przez okres 11 lat pracowała jako główna księgowa. Od 2006 roku prowadzi własne biuro rachunkowe.
Miłośniczka podróży, żeglarstwa i dobrej książki

Sonia Landowska

Samodzielna księgowa – odpowiedzialna za prowadzenie ksiąg rachunkowych, bieżące rozliczenia podatkowe spółek oraz sporządzanie sprawozdań finansowych.
W wolnym czasie obrączkuje dzikie ptaki i prowadzi własne badania naukowe.

Monika Jaguś

Samodzielna księgowa – odpowiedzialna za prowadzenie ksiąg rachunkowych Spółek i rozliczenia podatkowe JDG oraz windykację należności w imieniu klienta.
Pasjonuje się jeździectwem i trenuje jogę.
 
 

Justyna Łuba

Samodzielna księgowa – odpowiedzialna za prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowych.
W wolnym czasie miłośniczka górskich wędrówek.
Lubi szybką jazdę na motorze.
 
 

Antonina Wygońska

Asystentka księgowej, odpowiedzialna za pomoc w bieżących pracach rachunkowych, zarówno dla małych, jak i dużych podmiotów gospodarczych, szczególnie w księgowaniu faktur i wyciągów bankowych. Jest osobą uśmiechniętą i zawsze chętną do pomocy.
W wolnym czasie szyje plecaki oraz maluje obrazy.