o nas

 

Biuro Rachunkowe -księgowe TAX istnieje od 2006 roku. Zostało założone na potrzeby prowadzenia ksiąg rachunkowych podmiotu z branży kosmetycznej, które od małej garażowej spółki rozwinęło się w prężnie działającą markę kosmetyków początkowo aptecznych, a  z czasem drogeteryjnych. Następnie do właścicielki biura zaczęli przychodzić kolejni klienci  z polecenia, ale już z zupełnie innych branż. Efektem tego łańcucha zdarzeń była praca dla firm z sektora budowlanego, a także obsługujących go dostawców, prawników i informatyków,  Przez lata portfel klientów biura poszerzył się kilkukrotnie. Zwiększył się też zakres obsługi klientów o współpracę z  ich działami controlingu i audytorami.

Biuro Rachunkowe TAX tworzą  wykwalifikowane, zaangażowane i rzetelne księgowe  z  profesjonalnym podejściem do zawodu i klienta. Justyna, Sonia, Monika i Antonina wraz z stojącą na froncie właścicielką dbają o rozliczenia fiskalne swoich klientów, służą pomocą i doradztwem w kwestiach podatkowych, i kadrowych.

 

 

Nasza misja:

WAŻNY JEST KAŻDY KLIENT I JEGO POTRZEBY ZARÓWNO W ZAKRESIE ROZLICZEŃ PODATKOWYCH JAK I  INFORMACJI  ZARZĄDCZEJ NIEZBĘDNEJ DO WYBORU OPTYMALNEJ FORMY PROWADZENIA BIZNESU.

 

 

Ponadto na życzenie klienta:

– współpracujemy z prawnikami przy tworzeniu umów oraz w procesach windykacyjnych,

– współpracujemy z podmiotami pozyskującymi fundusze unijne i pomagamy w ich rozliczeniach,

– pracujemy na programach i serwerach klienta,

– odbieramy osobiście dokumenty,

Bożena Chyła

Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego, ukończyła studia magisterskie o specjalności Rachunkowość. Posiada 20 letnie doświadczenie w pracy w zawodzie księgowego, w tym przez okres 11 lat pracowała jako główna księgowa. Od 2006 roku prowadzi własne biuro rachunkowe.
Miłośniczka podróży, żeglarstwa i dobrej książki

Monika Jaguś

Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego, ukończyła studia magisterskie na wydziale Ekonomicznym o specjalności Gospodarowanie Zasobami Ludzkimi. Początkowo pracowała jako asystent działu księgowego. Następnie po ukończeniu kursu w Stowarzyszeniu Głównych Księgowych w Polsce – na stanowisku księgowej.
Pasjonuje się jeździectwem i trenuje jogę.
 
 

Antonina Wygońska

Asystentka księgowej, odpowiedzialna za pomoc w bieżących pracach rachunkowych, zarówno dla małych, jak i dużych podmiotów gospodarczych, szczególnie w księgowaniu faktur i wyciągów bankowych.
Jest osobą uśmiechniętą i zawsze chętną do pomocy.
W wolnym czasie szyję plecaki oraz maluję obrazy.
 
 

Sonia Landowska

Jako samodzielna księgowa jestem odpowiedzialna za prowadzenie ksiąg rachunkowych, bieżące rozliczenia podatkowe spółek oraz sporządzanie sprawozdań finansowych. Będąc team leaderem wspieram pracę zespołu oraz dbam o dobre relacje w biurze.
W wolnym czasie obrączkuję dzikie ptaki i prowadzę własne badania naukowe.
 

Justyna Łuba

Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego, ukończyła studia magisterskie na wydziale Ekonomicznym o specjalności Biznes Elektroniczny. Początkowo pracowała jako asystent działu księgowego. Następnie w 2013 roku po ukończeniu kursu w Stowarzyszeniu Głównych Księgowych w Polsce – specjalista ds. rachunkowości.
Lubi szybką jazdę na motorze.