o nas

 

Biuro Rachunkowe -księgowe TAX istnieje od 2006 roku. Zostało założone na potrzeby prowadzenia ksiąg rachunkowych podmiotu z branży kosmetycznej, które od małej garażowej spółki rozwinęło się w prężnie działającą markę kosmetyków początkowo aptecznych, a  z czasem drogeryjnych. Następnie do właścicielki biura zaczęli przychodzić kolejni klienci  z polecenia, ale już z zupełnie innych branż. Efektem tego łańcucha zdarzeń była praca dla firm z sektora budowlanego, a także obsługujących go dostawców, prawników i informatyków,  Przez lata portfel klientów biura poszerzył się kilkukrotnie. Zwiększył się też zakres obsługi klientów o współpracę z  ich działami controlingu i audytorami.

Biuro Rachunkowe TAX tworzą  wykwalifikowane, zaangażowane i rzetelne księgowe  z  profesjonalnym podejściem do zawodu i klienta. Justyna, Sonia i Antonina wraz z stojącą na froncie właścicielką dbają o rozliczenia fiskalne swoich klientów, służą pomocą i doradztwem w kwestiach podatkowych, i kadrowych. 

 

Nasza misja:

WAŻNY JEST KAŻDY KLIENT I JEGO POTRZEBY ZARÓWNO W ZAKRESIE ROZLICZEŃ PODATKOWYCH JAK I  INFORMACJI  ZARZĄDCZEJ NIEZBĘDNEJ DO WYBORU OPTYMALNEJ FORMY PROWADZENIA BIZNESU. 

 

Ponadto na życzenie klienta:

– współpracujemy z prawnikami przy tworzeniu umów oraz w procesach windykacyjnych,

– współpracujemy z podmiotami pozyskującymi fundusze unijne i pomagamy w ich rozliczeniach,

– pracujemy na programach i serwerach klienta,

– odbieramy osobiście dokumenty,

Bożena Chyła – Piórkowska

Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego, ukończyła studia magisterskie o specjalności Rachunkowość. Swoje wykształcenie kierunkowe doskonaliła na licznych kursach zawodowych organizowanych przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce i Instytut Studiów Podatkowych.
Posiada 25 letnie doświadczenie w pracy w zawodzie księgowej, w tym przez wiele lat na stanowisku głównej księgowej spółek handlowych i produkcyjnych.
Nie boi się wyzwań – w swojej karierze była również prezesem oraz członkiem zarządu spółek z o o. Uczestniczyła z sukcesami  w procesach przekształceniowych i due diligence swoich klientów.
Od 2006 roku prowadzi własne biuro rachunkowe. Obecnie ma w portfelu swojej firmy ponad 50 podmiotów prowadzących działalność w różnych  formach organizacyjnych. Współpracuje z prawnikami, analitykami i biegłymi rewidentami. Lubi pracę z ludźmi, ceni pomysłowość,  przedsiębiorczość i zaangażowanie. 
Prywatnie – miłośniczka życia z pasją podróżowania, zwiedzania i jedzenia. Mól książkowy i kinomaniaczka.

Sonia Landowska

Samodzielna księgowa – odpowiedzialna za prowadzenie ksiąg rachunkowych, bieżące rozliczenia podatkowe spółek oraz sporządzanie sprawozdań finansowych.
W wolnym czasie obrączkuje dzikie ptaki i prowadzi własne badania naukowe.

Justyna Łuba

Samodzielna księgowa – odpowiedzialna za prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowych.
W wolnym czasie miłośniczka górskich wędrówek.

Milena Berbeć

Studentka Finansów i Rachunkowości na Uniwersytecie Gdańskim. Zajmuje się rachunkowością małych jednostek. 
W wolnym czasie ratownik wodny oraz pasjonatka sportu i literatury.